Evde Kolaylıkla Yapabileceğiniz Saç Modelleri

Evde Kolaylıkla Yapabileceğiniz Saç Modelleri

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz saç modellerini 5 ana başlıkta toplayabiliriz.

İlk olarak ;

Günümüzde yaygın olarak artık her evde bulunan saç düzleştiricilerinden bu konuda yardım alabiliriz. Yeni yıkanmış ve mutlaka kurutulmuş temiz saça yapılan düzleştirme işlemi ile kuaföre gitmeden kolaylıkla fön çekmiş olabilmekteyiz. Eğer spor bir tarza sahip bir bayansanız günlük hayatınızda çok rahat ve zaEvde Kolaylıkla Yapabileceğiniz Saç Modellerimanınızı çok almayacak şekilde yapabileceğiniz fön işlemi ile hızlı şekilde gününüzü kurtarabilirsiniz.

İkinci olarak ;

Yine aynı düzleştirici ile saçlarımıza dalgalı görünüm vermemizde mümkündür. Bunu yapmak için düzleştiriciyi saçımızın üst kısmından bir kere kendimize doğru çevirip yavaş yavaş aşağı doğru çekmemiz yeterlidir, bu şekilde saçlarımızda hem doğal dalgalar elde edebilir hem de ahenkli bir görünüm kazandırabiliriz.

Üçüncü olarak;

Saç maşaları da bu konuda yardımımıza koşan ürünlerden biri, uzun süre dayanıklı iri dalgalara sahip olmak istiyorsanız bu konuda maşa kullanmanızı özellikle tavsiye etmekteyim, burada dikkat etmemiz gereken en önemli şeylerden biri maşayı dışarıya doğru çevirmeniz, saçınızdan kalın tutamlar almanız ve saçlarınızın ayrımını doğru şekilde yapmanızdır.

Dördüncü olarak;

En rahat ve modern kullanışa sahip olan atkuyruğu da yapılabilecek en kolay modellerden biridir. Burada dikkat edilmesi gereken ise saçın yeterince sıkı toplandığından emin olmamızdır, daha sonrasında tokanın etrafından kendi saçımızı dolayarak ve küçük bir tel tokayla saçımızı sabitleyerek özellikle omuz ve sırt dekolteli elbiselerde mükemmel bir görünüm elde edebiliriz.

Beşinci olarak ise;

Örgü saç modeli yine bizlerin evde rahatlıkla yapabileceği modeller arasındadır. İsteğe göre atkuyruğu yapılmış saça örgü yapılabilir veya arkadan örgü yapılıp sağ veya sol tarafınızdan önünüze doğru saçınızı alıp masum bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle yazın giyilen ince elbiselerle örgü modelleri çok güzel bir stil yaratmaktadır.