A-101 Alışveriş Kampanyaları

A-101 Alışveriş Kampanyaları

A 101 marketlerin alışveriş kampanyaları çoktur. Her hafta perşembe günleri özel kampanyaları olur ve ürünleri indirime girer. Böylelikle kaliteli ürünler indirimli fiyatlarıyla satın alınabilir.

A 101 alışveriş mağazalarında kaliteli ürünler satılır. Çok fazla ürün çeşidi vardır. Gıda, oyuncak, mutfak eşyaları, temizlik eşyaları, küçük mutfak beyaz eşyaları, giyim gibi birçok ürün bulunmaktadır. Satılan ürünler kalitelidir. Müşteri memnuniyeti hatırı sayılır vaziyettedir. Çok sayıda il ve ilçelerde şubesi bulunduğundan müşteriler ürünlere kısa sürede ulaşabilmektedir.

A-101 Alışveriş Kampanyaları A 101 ÖZEL GÜNLERDEKİ KAMPANYALARI

A 101 alışveriş mağazalarında özel günlerde ürünlerde kampanyalar yapılmaktadır. Örneğin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklar için birçok oyuncaklar, bisikletler, kitaplar reyonlardaki yerlerini almaktadır. Yine Anneler Gününde ve Babalar Gününe özel anneler ve babalar için birçok hediye edilecek ürün getirtilmektedir. Okullar açılırken öğrenciler için kalem, silgi, defter, dosya, kalemtıraş, cetvel takımları, boyama kitapları uygun fiyatlarla mağazalarda hazır edilir ve her kesimden vatandaş rahatlıkla alış verişini yapar. Yine okullar kapanırken de karne hediyesi olarak öğrenciler için çok sayıda ürün hazır edilmektedir.

 A101 KAMPANYALI ÜRÜN KATALOGLARI

A 101 alışveriş mağazaları her hafta perşembe gününe özel aktüel ürün kataloglarını gerek internet üzerinden, gerek evlere dağıtarak vatandaşları ürünlerden haberdar eder. Böylelikle insanlar daha fazla bilgi sahibi olurlar, kataloglarda yazan ürünler ve fiyatları ile piyasada bulunan diğer ürünlerin fiyat ve kalite muhasebesini yaparlar. İçlerine sinerek alışverişlerini yaparlar. İnsanlar o hafta getirtilecek kampanyalı ürünleri önceden öğrenerek elzem olan ihtiyaçlarını giderirler.

A 101 alışveriş mağazalarında yapılan alışveriş kampanyaları sayesinde birçok ürün uygun fiyatla satın alınabilir. Böylelikle insanlar hem az para harcar hem de kaliteli ürün sahibi olurlar. İhtiyaç duyulan çok fazla sayıdaki ürünleri uygun fiyatlarıyla satın alırlar.