Honeywell PM43 Fiyatı

Honeywell PM43 Barkod Yazıcı Fiyatı

Kurumsal açıdan birçok firmanın ürünleri adına kaliteli bir barkod hizmeti veren Honeywell pm43 yazıcı ile orta ölçekli ve yüksek çözünürlüklü bir destek sağlanmaktadır. Birçok kurumsal firmanın birbirinden değişik depo alanlarında ya da diğer birçok üretim alanları için aralıksız bir hizmet ışığı altında seri bir barkod hizmet sunan bu kaliteli yazıcı ile en ufak bir sorun yaşanmada tüm barkodlar basılabilir.

Firmaların bağlantı noktasında en çok tercih ettiği kablosuz bağlantı hizmeti verilmektedir. Buna destek olarak ise Ethernet bağlantısı ya da seri portu da yine makine içerisinde farklı bir alternatif bağlantı adına tüm firmalar kullanabilmektedir. Bu sayede Honeywell pm43 İ kusursuz bir şekilde bağlantı her hangi bir şekilde kesilmeden profesyonel bir destek sunmaktadır.

300 mm/sn baskı hızı ile bir firmanın tüm ürünlerini depolama alanına ya da alım satım kısmına hızlı bir şekilde gönderilmesine destek olan bu kaliteli yazıcı özellikleri içerisinde aynı zamanda 108 mm gibi bir baskı genişliği ile birbirinden değişik barkodlar basılabilmektedir. Direk termal ile birlikte termal transfer baskı çeşitleri kaliteli bir hizmet bünyesinde her iki baskı yöntemi bu yazıcı özellikleri arasında bulunmaktadır. Özellikle de seri bir üretim ile ürünleri bir gün içerisinde sürekli olarak elden çıkarmak ya da depolama yapmak zorundadır. Bununu için ise tüm ürünlerin barkodlarının aynı şekilde hızlı bir şekilde çıkarılması gerekmektedir.

Bunun için de bu kaliteli yazıcı bünyesinde üstelik 203 dpi gibi yüksek baskı çözünürlüğü ile bunun üzerine 300 ya da 406 dpi gibi daha yüksek baskı çözünürlükleri kusursuz bir şekilde ve seri bir üretim ile barkod hizmeti sağlamak sağlamaktadır. Baskı uzunluğu ise isteğe bağlı olarak 1200 ile 4800 arasında bir değişiklik yapabilmektedir.

Aynı zamanda 128 mb flash memory ya da 128 MB SDRAM ve bunun gibi birçok farklı özellik de yine bu yüksek çözünürlük ve bu sayede net bir görüntü sunan barkod yazıcısı İntermec pm43İ ile her hangi bir sorun yaşanmadan tüm bu özelliklerden yararlanılabilmekte. Ve bir gün içerisinde kaliteli bir bağlantı sayesinde seri bir barkod üretimi yapılabilmektedir.