Gizli Kapı Tasarımları

Gizli Kapı Tasarımları

Gizli Kapı TasarımlarıYaşadığımız alanlar içinde gizli geçişlerin olmasını gerektirecek iç alanlar olabilir. Bu tur alanlar için oda içinde kapıların olması hem kalabalık görünüme sebebiyet vermektedir hem de ev ev sahiplerini rahatsız etmektedir. Bu tur geçişlerde kullanabileceğiniz gizli kapı tasarımları, istenilen özellikleri aynı anda sizlere sunmaktadır. Bu tasarımlar için ilk akla gelen ve gizlenmesi makul olan alanlar yatak odalarına gizlenmiş ebeveyn banyoları ve giyinme odalarıdır. Bu tur odaların geçişlerinde çeşitli fonksiyonları olan kapılar kullanılarak, algılar ve odanın estetiği değiştirilebilir. Örneğin, büyük boy bir ayna ile kapı üstü kapatılıp, sadece oda sahiplerinin bileceği gizli alanlar elde edilebilir.

Geniş evlerde ve hem ev hem ofis olarak kullanılan yaşam alanlarında bu tur geçiş alanları daha kullanışlı Gizli Kapı Tasarımlarıolmaktadır. Büyük bir tablo kapının işlevini görebildiği gibi, raflı bir kitaplıkta ev sahipleri için aynı görevi üstlenebilir. Bu sizin yaratıcı zekânıza, zevkinize ve kişisel alanınızın uygunluğuna göre değişkenlik gösterir. Geçiş alanları olabileceği gibi ayni zamanda estetik açıdan da oda içinde kapı görmek istemeyen, daha orijinal bir görünüm elde etmek isteyen insanlar, kendilerinin dahi satın alabilecekleri monte edilmemiş eşyaları birleştirerek kapı görünümünden çıkarabilirler. Üstelik bu tur tasarımlar için yüklü miktarda paralar harcamanıza gerek yoktur. Gayet makul bir bütçe ile de elinizdeki gizli yaşam alanlarınızı kendinize özel yapabilir, bunu yaparken de kapıların yerinde daha işlevsel objeler kullanabilirsiniz.

Gizli Kapı TasarımlarıSadece evlerde değil işyerlerinde de işveren çalışanları dışındaki insanların bilmesini istemediği bir alan için bu uygulamaları tercih edebilir, müşterisinin gözünü yormayacak şekilde, dar alanları kullanışlı yöntemlerle ayırarak gizli geçiş tasarımlarını kullanabilir.

Değişik fikir ve kullanılacak uygun objelerle geçiş alanları rahatlıkla saklanabilir. Kendinize ait gizli bir alanının bulunması hoşunuza gidecektir.